تبلیغات
... دانلود عکس ایرانی ... ... دانلود عکس ایرانی ... - رکوردهای عجیب و باورنکردنی در دنیا + عکس
 

رکوردهای عجیب و باورنکردنی در دنیا + عکس

نویسنده: محمد رضوانی موضوع: عکس، 

 

به نقل از سایت فرانسوی ” هنر “؛ این سایت در جدیدترین مطلب خود به مجموعه رکوردهایی عجیبی که تعجب شهروندان فرانسوی را بیش از پیش برانگیخته است، می پردازد.
www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

1٫ میشل دوگ گار ، ۱۹ فرزند دارد :
تمام شهروندان فرانسوی با شنیدن این خبر دچار تعجب و شگفتی می شوند. چطور ممکن است یک خانواده متشکل از بیست و یک فرد باشد ؟! نوزده فرزند بعلاوه پدر و مادر !

در تاریخ ۱۰ دسامبر سال ۲۰۰۹ ، خانواده دوگ گار ، صاحب نوزدهمین فرزند خود شدند .

فرزند ارشد آنها با نام جوشا ، در سن بیست و یک سالگی تا چند ماه دیگه پدر می شود و طعم اولین فرزند را می چشد .

این خانواده در امریکا زندگی می کنند . میشل و جیم در سال ۱۹۸۴ با یکدیگر ازدواج کردند .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

۲٫ قهرمان صد ساله :
این خانم صد ساله تنها فردی است که در مسابقات رده سنی ۱۰۰ تا ۱۱۴ سال در مسابقات شرکت کرده است . نام وی روت فریت می باشد و ساکن استرالیاست .

وی در مسابقات سیدنی استرالیا در سال ۲۰۰۹ شرکت کرد و قصد دارد در مسابقات المپیک نیز شرکت کند . روت تعجب همگان را برانگیخته است زیرا هم سن و سالان وی حتی قدرت تکان خوردن و یا حرکت کردن را ندارند چه برسد به اینکه یک ورزش را دنبال کنند . اما روت با وجود سن زیاد کماکان جوان است ..

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

۳٫ خانومی که تاکنون ۲۳ بار ازدواج کرده است : 
این خانم دارای ۱۰۷ سال سن است و تاکنون ۲۳ بار ازدواج کرده است . آخرین ازدواج او در سال ۲۰۰۵ میلادی بوده است . وی معتقد است که تنهایی قادر به ادامه زندگی نیست اما این نیاز باعث نمی شود که با هر فردی کنار بیاید و او را علی رغم رفتارهایی که نمی پسندد تحمل کند به همین دلیل طلاق های بسیاری را همانند ازدواج تجربه کرده است .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

۴٫ پیرترین زن دنیا :
این خانم از ۱۲۲ سال و ۱۶۴ روز از تولدش می گذرد و در کشور فرانسه زندگی می کند . فرانسویان برای داشتن همچین زنی که در کشورشان احساس غرور و افتخار می کنند زیرا این سن نشان دهنده ی شرایط مناسب و خوب زندگی در فرانسه را نشان می دهد.

در ۲۱ فوریه ۱۸۷۵ در فرانسه به دنیا آمد . وی تا سن ۱۱۰ سالگی در خانه خود زندگی می کرد اما بعد از این سن و به دلیل کهولت ترجیح داد که به یک آسایشگاه سالمندان برای مراقبت بیشتر برود .

بعد از جشن تولد ۱۲۲ سالگیش ، در تاریخ ۴اوت سال ۱۹۹۷ در گذشت .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌
۵٫ مسن ترین پدر دنیا :
مردی که در تصویر زیر مشاهده می کنید به عنوان پیرترین پدر دنیا شناخته شده است . وی راماجیت ژاگاو نام دارد و در اول ژانویه سال ۲۰۱۱ ، در سن ۹۴ سالگی صاحب یک فرزند پسر شد .

سن مادر در حدود ۶۴ سال بوده است و فرزند متولد شده در سلامت کامل به سر می برد . این مادر و پدر همانند کسی که برای اولین بار پدر یا مادر می شوند از ورود فرد جدید به خانواده شان مسرور هستند .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

۶٫ آمار باورنکردنی از  پسران مجرد چینی :
در کشور چین ، در حدود بیست و چهار میلیون جوان پسر مجرد وجود دارد . امار تفاوت بین دخترها و پسرها بسیار فاحش است به طوری که بسیاری از این پسرها بدون همسر باقی خواهند ماند . خانواده های چینی بیشتر مایل به داشتن فرزند پسر هستند تا دختر ، زیرا فرزندان پسر می توانند در مزارع کشاورزی کمک خانواده باشند و همین طور می توانند یکی از بازوهای خانواده در تامین مخارج باشند .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

۷٫آمار باورنکردنی از مسلمانان دنیا :
۱٫۵۷میلیارد نفر در روی کره زمین مسلمان هستند و به دین اسلام و کتاب نازل شده این دین یعنی ” قرآن ” ایمان دارند .

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۹ انجام شد، این آمار برابر با یک چهارم مردمی است که در کره زمین زندگی می کنند .

دو سوم ، ۳/۲ مسلمانان در قاره آسیا زندگی می کنند . برای مثال کشورهایی مانند اندونزی که ۸۸ % از جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند . درصد زیادی از این آمار را سنی و شیعه ها تشکیل می دهند . کشوری که بیشترین شیعه را در بین قاره اسیا به خود اختصاص داده است ، کشور ایران است .

۳٫۵ میلیون مسلمان نیز در کشور فرانسه زندگی می کنند .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

۸٫ کشوری که افراد مسن زیادی دارد : 
ژاپن به عنوان کشوری شناخته شده است که دارای افرادی با سن بالاتر از صد سال است . در سال ۲۰۰۹ ، آمار افراد مسن کشور ژاپن بیش از ۰۰۰ ۴۰ نفر بوده است .

۸۷% از این آمار متعلق به زنان است و زنان مسن در این کشور بیش از مردان دیده می شوند . در این میان مسن ترین فرد ، دارای ۱۱۴ سال سن است و در شهر کیوتو زندگی می کند .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

 منبع:ایران ویج

 

 

() نظرات